Dla kogo

Czy możliwe jest połączenie nauki z zabawą, czy podnoszenia wydajności pracowników w danym projekcie?

Angażującą fabułą oraz serią logicznych zagadek, łamigłówek i zadań manualnych? Jak najbardziej! W Norwegii, Danii czy USA to już całkiem powszechna forma przeprowadzania lekcji szkolnych. Z tego samego powodu pokoje ucieczki wykorzystywane są jako narzędzie HR-owe przy przeprowadzaniu rekrutacji lub podczas poszukiwania lidera projektu.

Escape roomy edukacyjne swoją fabułą mogą nawiązywać np. do historii, nauki, fizyki czy wiedzy współczesnej. W takim pokoju nie dość, że można się sporo dowiedzieć, to jeszcze wszystko odbywa się w atmosferze zabawy polegającej na rozwiązywaniu w grupie znajomych serii zadań i zagadek, aby wydostać się z tajemniczego pomieszczenia.

Po wizytach w pokojach ucieczki wśród uczniów – uczestników znacznie wzrasta chęć zdobywania wiedzy i zaangażowanie w naukę. „Bez względu na tematykę, ćwiczy się tu też krytyczne myślenie, umiejętność analizowania czy podejmowania szybkich i trafnych decyzji” – dodaje Jakub Caban z Lockme.pl. To też egzamin z pracy w grupie.

Źródło: 

Tylko tutaj HOUSE OF MYSTERY zorganizujemy wedle Waszych pomysłów urodziny, imieniny lub inną okoliczność, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci.

Zaskoczcie solenizanta i zarezerwuje pokój zagadkę a my zaskoczymy Wad pomysłowymi rozwiązaniami jakie tego dnia zorganizujemy dla doskonałej zabawy.

Szukacie pomysłu na Panieńskie czy Kawalerskie a taka impreza musi być dopięta na ostatni guzik. Pomożemy we wszystkim aby tak było. Zorganizujemy poczęstunek i zadbamy o odpowiedni nastrój, aby zabawa była niezapomniana przygodą. Wystarczy zarezerwować termin a my zaczniemy działać.

ORGANIZACJA IMPREZY

INTEGRACJA – FIRMOWA

URODZINY/ IMIENINY

WYJŚCIE KLASOWE

WIECZÓR PANIEŃSKI